• Regulator Hobbywing XERUN XR10 Justock G3

Symbol: 22418-0
Ostatnia dostawa 23.03.2023
326.63
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0.1
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 0.1
Kurier Inpost 0.1
Dostępność BRAK - ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 889500600

Zostaw telefon

Regulator Hobbywing XR10 G3

Regulator Hobbywing XR10 G3 spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Ma wbudowany kondensator oraz układ BEC. Doskonale sprawdzi się w wyścigach Zero Timing i obsługuje funkcję limitu prędkości. Został wyposażony w złożony system zabezpieczeń i jest niezwykle przyjazny użytkownikom. Korzystanie z niego ułatwia specjalny przycisk SET.

 

Złożony system zabezpieczeń

Jednym z zagrożeń, na które narażone są rozmaite systemy elektryczne, jest odwrotna polaryzacja ze źródła zasilania. Może ona wystąpić na skutek zwarcia lub przypadkowego odwrócenia zacisków. Aby pozwolić Ci uniknąć podobnych problemów, regulator XR10 G3 został wyposażony w tranzystor MOSFET. Zapewnia on skuteczną ochronę przed odwrotną polaryzacją i zwiększa bezpieczeństwo użytkowania. Urządzenie zostało też zabezpieczone między innymi przed utratą sygnału, zbyt niskim napięciem i przegrzaniem.

image

 

Udoskonalona konstrukcja

Już nie musisz marnować miejsca i pieniędzy na zewnętrzne kondensatory - regulator XR10 G3 ma już wbudowany odpowiedni moduł! Urządzenie zostało też wyposażone w układ BEC, który obsługuje maksymalne natężenie wyjściowe do 8 A i napięcie wyjściowe 6 V lub 7,4 V. To pozwoli zapewnić stałe źródło zasilania nawet dla dostępnych współcześnie na rynku serw wysokoobrotowych.

 

Idealny do wyścigów

Regulator Hobbywing XR10 G3 został stworzony z myślą o wyścigach zero timing. Umożliwia też ustawienie limitu szybkości. Obsługuje nawet 6 różnych poziomów prędkości (RPM), dzięki czemu może spełnić wymagania rozmaitych konkursów na całym świecie. Aby go zaprogramować, wystarczy użyć najnowszego modułu OTA Bluetooth lub zwykłej karty programującej 3w1 (brak w zestawie).

 

Przyjazny użytkownikom

Montaż i obsługa regulatora nie sprawią Ci problemu. Dedykowany port programowania sprawia, że nie musisz za każdym razem podłączać kabla do odbiornika, a następnie go odłączać. Co więcej, istnieje możliwość zasilania dodatkowych wentylatorów, aby zapewnić lepsze odprowadzanie ciepła. Przyjazny użytkownikom interfejs pozwala na prostą i wygodną instalację - wystarczy podłączyć kartę programującą LCD 3w1 lub moduł OTA Bluetooth (brak w zestawie) do portu programowania.

 

Przycisk SET

Nie trać czasu na skomplikowaną konfigurację lub reset parametrów. Regulator został wyposażony w pojedynczy przycisk SET. Za jego pomocą z łatwością skalibrujesz urządzenie lub przywrócisz ustawienia fabryczne. Wystarczy jedno kliknięcie!

image

 

Obsługa obrotów silnika w 2 kierunkach

Dostosuj pracę silnika do swoich potrzeb. Regulator XR10 G3 obsługuje 2 kierunki obrotów silnika - CCW (przeciwnie do ruchu wskazówek zegara) i CW (zgodnie z ruchem wskazówek zegara). Dzięki temu świetnie sprawdzi się w różnych zastosowaniach.

 

Aktualizacje oprogramowania

Inżynierowie Hobbywing stale pracują nad udoskonalaniem swoich produktów. Zyskaj dostęp do najnowszych funkcji, korzystając z możliwości aktualizacji oprogramowania. Aby to zrobić, wystarczy połączyć regulator z aplikacją HW LINK przez moduł OTA Bluetooth lub z USB LINK za pomocą komputera.

 

Specyfikacja

 

Producent Hobbywing
Model XERUN XR10 JUSTOCK G3
Skala 1/10th
Rodzaj Bezszczotkowy
Czujniki Tak
Wodoodporność Nie
Natężenie ciągłe/szczytowe 60 A / 380 A
Napięcie wejściowe 2S LiPo
Wyjście BEC 6 V / 7,4 V @4 A
Przewody wejścia Czarny, 14 AWG, 200 mm x2
Przewody wyjścia Czarny, 14 AWG, 200 mm x3
Złącza wejścia Nie
Złącza wyjścia Nie
Wymiary wentylatora 25 x 25 x 10 mm
Przewody wyjścia wentylatora 5-7,4 V
Złącza wejścia wentylatora Zasilanie przez BEC
Programowanie przez przycisk SET Tak
Karta programująca LED Obsługiwana
Karta programująca LCD Obsługiwana
Moduł WiFi Obsługiwany
Moduł programujący OTA Obsługiwany
Aktualizacje oprogramowania Obsługiwane
Wymiary 40,9 x 33,9 x 32,1 mm
Waga 75,4 g (wliczając przewody)
Kompatybilne silniki SL BL / SD BL
Kompatybilne pojazdy 1/10th Touring Cars i wyścigowe buggy
Współczynnik KV / liczba T ≥10.5T 3650 silnika

 

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci