• Inteligentna samoczyszcząca kuweta dla kotów Catlink Pro-X Standard Version

3155.71
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Średnia dostępność

Zamówienie telefoniczne: 889500600

Zostaw telefon

Inteligentna samoczyszcząca kuweta dla kotów Catlink Pro-X Standard Version

Już nie musisz poświęcać czasu na sprzątanie po swoim kocie. Inteligentna kuweta Catlink Pro-X Standard Version samodzielnie się wyczyści w zaledwie kilka chwil. Oferuje aż 4 tryby pracy i jest w pełni bezpieczna dla Twojego pupila. Wyposażono ją w duży pojemnik na zanieczyszczenia o pojemności aż 13 l, a 3-warstwowy system dezodoryzacji i sterylizacji zadba o czystość. Z pomocą aplikacji Catlink możesz wygodnie sterować kuwetą na odległość, a także otrzymywać pomocne powiadomienia czy uzyskać dostęp do raportów dotyczących zdrowia Twojego kota. Kuweta posiada też specjalną rampę, która ułatwi zwierzakom korzystanie z niej.

 

Aż 4 tryby pracy

Dopasuj pracę kuwety do swoich oczekiwań. Urządzenie zapewnia aż 4 tryby pracy, które możesz wygodnie zmieniać z poziomu aplikacji lub za pomocą dedykowanego przycisku. Tryb Manual pozwoli Ci ręcznie rozpoczynać i zatrzymywać pracę kuwety. Timera pozwoli Ci ustawić godzin, w których urządzenie ma pracować. Chcesz, żeby kuweta automatycznie zaczynała czyszczenie po upływie określonego czasu od skorzystania z niej przez kota? Wybierz tryb Auto i sam zdecyduj, po jakim czasie rozpocznie się czyszczenie (1 / 3 / 5 / 10 / 30 minut). Tryb Empty pozwala na opróżnienie pojemnika na żwirek - wystarczy nacisnąć odpowiedni przycisk.

 

Przemyślane rozwiązania

Urządzenie Catlink wyróżnia się starannie przemyślaną konstrukcją. Z kuwety bez problemu skorzystają zarówno mniejsze, jak i większe koty - w przedziale wagowym od 1.5 kg do 10 kg. Specjalna rampa pozwala na wygodne korzystanie z kuwety także chorym i starszym kotom, a co więcej - zbiera do 99% wypadającego żwirku. Wyposażono ją także w lampkę, która pomaga korzystać z urządzenia zwierzakom w nocy. Opróżnianie jest wyjątkowo proste i szybkie.

 

Niezawodne czyszczenie

Urządzenie umożliwia efektywne czyszczenie w krótkim czasie, co przy posiadaniu większej ilości kotów sprawi, że żaden z nich nie będzie musiał zbyt długo czekać na swoją kolej. Kuweta wykorzystuje zaawansowany system filtracji, który pozwala na skuteczne oddzielanie zanieczyszczeń. Z kolei 3-warstwowy inteligentny system dezodoryzacji i sterylizacji zadba o przyjemny zapach przez 24 godziny na dobę. Pojemnik na odpady ma pojemność aż 13 l, dzięki czemu możesz bez przeszkód opróżniać go tylko raz na nawet dwa tygodnie.

 

Bez obaw o bezpieczeństwo Twojego zwierzaka

Inteligentna kuweta Catlink Pro-X Standard Version jest w pełni bezpieczna dla zwierząt. Wielopoziomowy system ochrony sprawia, że nie musisz martwić się, że Twojemu kotu coś się stanie podczas korzystania z kuwety. Precyzyjne czujnik niezawodnie wykrywają obecność pupila. Co to oznacza? Jeśli Twój kot wejdzie do kuwety podczas jej czyszczenia, jej praca błyskawicznie zostanie przerwana. Co więcej, kuwetę zaprojektowano w taki sposób, aby zminimalizować ryzyko jej przewrócenia.

 

Zyskaj więcej możliwości z aplikacją

Chcesz uzyskać dostęp do jeszcze większej ilości funkcji? Skorzystaj z dedykowanej aplikacji Catlink! Aplikacja pozwoli Ci wygodnie zarządzać kuwetą z poziomu smartfona lub tabletu. Dzięki niej możesz między innymi włączać i wyłączać urządzenie, zmieniać tryby pracy, a także monitorować raporty dotyczące zdrowia Twojego zwierzaka. Co więcej, istnieje możliwość udostępnienia urządzenia w aplikacji wielu użytkownikom, dzięki czemu pozostali domownicy również mogą zdalnie zarządzać kuwetą!

 

Specyfikacja:

Producent Catlink
Model CL-07
Napięcie znamionowe 12V / 2A
Przeznaczenie Koty o wadze 1.5~10 kg
Wymiary kuwety 600 x 580 x 710 mm
Wymiary rampy 570 x 350 x 230 mm
Waga kuwety 11 kg
Waga rampy 2 kg
Pojemność zbiornika 13 l
Tryby pracy Manual, Auto, Timer, Empty
Ilość w kartonie 1 szt.
Długość towaru w centymetrach 63
Wysokość towaru w centymetrach 81
Szerokość towaru w centymetrach 63
Waga gabarytowa w gramach 53581.5
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci